arda-turan-ikinci-çocuğu-arda-turanın-cocugunun-ismi

Arda Turan’ın Çocuğunun İsmi Manidar

Bonservisi Barcelona’da Olan Arda Turan’ın Çocuğunun İsmi Açıklandı

Aslıhan Turan ile evli Arda Turan, ilk çocuklarına Hamza Arda ismini vermişlerdi. 2018 Mart ayında evlenen çift, çocuklarını 2018 Ekim ayında almışlardı. Bu günlerde ikinci çocuklarının heyecanını yaşayan Turan çifti, Temmuzda ikinci erkek çocuklarını bekliyor. Bu süreçte Arda Turan’ın çocuğunun ismi ne olacak soruları sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Arda Turan çocuğunun ismi ne koyacak?

Merak edilen soruyu yanıtlayan Arda Turan:

Oğlumuza Asil Aslan adını koyacağız. İsmi eşim seçti. Ailesine de onaylattığı için açıkçası bana söz hakkı kalmadı. Ama ismi hoşuma gitti

dedi. Arda Turan’ın çocuğunun ismi olan Asil Aslan ismini beğendiğimizi belirterek, çocuklarına sağlık ve hayırla kucaklarına almalarını diliyoruz. Arda Turan, sadece Başakşehir’in, Galatasaray’ın değil ülkemizin yetiştirdiği ender futbolculardandır. En kariyerli futbolcularındandır. Avrupa’da ki başarılarını unutmamak gerekir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Arda Turan, İstanbul Bayrampaşa’lı olarak bilinir. Arda Turan’ın çocuğunun ismi de, tanınmasında ve alt yapısında bulunduğu Galatasaray takımına duyduğu sevgiyi ifade etmektedir.

Arda Turan’ın Geçmişi

2000 yılında Galatasaray seçmelerine katılarak seçilen Arda Turan, 4 sezon Galatasaray alt yapısında forma giydi. Arda Turan kendi anlatımıyla, kaybetmeme arzusunu ve maçın 90 dakikadan ibaret olduğunu teknik direktör Gheorghe Hagi’den öğrendiğini belirtti. Galatasaray ile ocak 2005 tarihinde ilk resmi maçına Bursaspor ile çıktı. 2005-2006 sezonunda tecrübe kazanması için Vestel Manisaspor takımına kiralık olarak verilen Arda Turan, 500  bin avro bedelle gitmişti. Vestel Manisaspor’da toplamda 15 müsabakada oynayan Arda Turan, adına 2 gol yazdırdı.

Galatasaray İle Anılmıştı

Transfer dönemi sona ermeden önce, Arda Turan‘ın Galatasaray’a gideceği çok konuşulmuştu. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ile araları açık olması sebebiyle ilk başlarda bu transferin güç olduğu düşünülse de daha sonra, Galatasaray – Başakşehir müsabakasında, Arda Turan, eski efsane hocası Fatih Terim’in elini öperek kendini affettirmeyi başarmıştı. 33 yaşında ki Arda Turan, eski kalitesini koruyamasa da her dönemde gerek oyunuyla gerekse magazin haberleri ile gündeme gelmeyi başaran futbolcudur. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. Diğer futbol haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Diğer futbol haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir