Bebeklere En Güzel Hediye; Kapı Süsü ve Şirin Yastık

Yeni Doğan Bebeklere En Güzel Hediye

Bebeklere en güzel hediye ne olur diye etrafımızda sıkca duymuşuzdur hepimiz. Bebek kapı süsü doğum sonrasında misafirlerini süslü bir şekilde ağırlamak isteyen annelerin kapılarına astığı sevimli bir obje. Keçe ve tül ile süslenen kapı süsleri hastanede, ev kapısında, bebek odasında kullanılan sevimli bir parça. Bebek kapı süsleri tercihe göre birçok konsepte hazırlanabiliyor; denizci temalı, bal kabaklı, perili, arılı, aydedeli, pilotlu, deniz kızlı, unicornlu …

Genellikle tül tercih edilsede kimi aileler kasnaktan veya keçeden yapılmış kapı süslerini de tercih edebiliyor.

Anneler ve babalar çocuklarını pamuklara sarıp büyütmek istiyorlar adeta. Her şeyin en iyisi olsun isteyen ebeveynler çocuklarına kapı süsünden bebek yastığına kadar bir çok eşya alıyorlar. Bebek yastıkları %100 pamuk kumaştan üretilen gösterişli, çeşitli konseptlere sahip yastıklar oluyor. Kirpik model yastıklar , bulutlu yıldızlı yastıklar, aydedeli yastıklar gibi birçok konsepti olan bu yastıklar her annenin vazgeçilmezi.

Kurdelelerle, kupürlerle, boncuklarla süslenen bu yastıklar sadece bebeklerin dikkatini çekmiyor. Eve gelen misafirlerin, akrabaların 7’den 70’e herkesin dikkatini çekiyor. Fakat bu ürünler ince işçilik olduğundan malzemenin kalitesi ve el işçiliği çok önemli. Aldığınız ürün kaliteli ve özenli hazırlanmış olmalı. Size bu konuda işinin ustası olan Sihirler Diyarı’nı öneriyoruz.

Bu şatafatlı bebek kapı süslerine , bebek yastıklarına kalitesiyle gündeme gelen Sihirler Diyarı‘ndan ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata üreten ve Türkiye’nin her yerine bebek kapı süsleri ve bebek yastıkları kargolayan Sihirler Diyarı, müşterilerine kolaylık olsun diye ”kapıda ödeme” seçeneği de oluşturmuş.

Siparişinizi oluşturmak ve çeşitleri görmek için 0516 166 19 08  numarasından veya @sihirler_diyari İnstagram adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir