Künye

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Mehmet Öztürk
mehmetozturk@turknews.org
info@turknews.org
(Tüm birimler ve temenniler için, haber ihbar değerlendirmeleri ve işleyiş denetimi adına info@turknews.org ekstra bilgilendirilmelidir.)

+90 212 299 21 90
Adres:
Ferahevler Mahallesi Derekırcı Sokak No:10/A Tarabya Sarıyer/İstanbul
https://www.turknews.org/

Haber İhbarları Sorumlusu

Necip Bayraktar
haber@turknews.org

Gece Vardiyası Haber İhbar Sorumlusu

Doğan Kibar
(23:30-08:00)
gece@turknews.org

Reklam Hizmetleri Sorumlusu

Asya Erdem
reklam@turknews.org

Siyaset Haberleri Birimi

Adem Arslan
siyaset@turknews.org

Spor Haberleri Birimi

Yunus Turan
spor@turknews.org

Hukuk İşlemleri Birimi

Av. Zeliha Kaya
hukuk@turknews.org

Tasarım, Kurulum ve Yazılım Sistemleri

Reklamow – Dijital Reklam Ajansı
https://www.reklamow.com/
Themespiral
https:// themespiral .com/

Hosting ve Barındırma Sağlayıcı

Güzel Hosting
https://www.guzel.net.tr/

turk-news

yayın-ilkeleri-haber-sitesi-turknews

gizlilik-politikası-haber-sitesi-internet-medya-yasal-turk-news

Gizlilik Politikası - Turk-News-turknews