Emre belozoğlu'na yeni görev

Emre Belozoğlu’na Yeni Görev

Fenerbahçe Kaptanı Bırakmıyor, Emre Belozoğlu’na Yeni Görev

Fenerbahçe ile simgeleşen isimler arasında bulunan Emre Belozoğlu’na Fenerbahçe’de yeni görev konusu gündemde. 39 yaşında olan tecrübeli futbolcunun bu sezon futbolculuk hayatının sona ermesi bekleniyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni sezonda takımın tecrübeli ismi Emre Belozoğlu’na yeni bir görev vermek istediği iletildi.

İdari Menajerlik ve Spor Direktörü

Emre Belozoğlu’nun takımda ki yeni görevi idari menajerlik ve spor direktörü olacak. Dolayısıyla sorumluluğu daha fazla olacak olan tecrübeli futbolcuyu zorlu bir sezon bekliyor.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör Arayışında

Aynı zamanda Fenerbahçe’nin gelecek yıl hazırlıkları içinde teknik direktör arayışı tüm hızıyla devam ediyor.

fenerbahce-teknik-direktor
               Manuel Pellegrini

Şili basını Manuel Pellegrini ile Fenerbahçe’nin görüşmelerin sürdüğünü ancak koronavirüs sebebiyle bir araya gelinemediğini yazdı.

Diğer yandan daha önce Beşiktaş’ı da çalıştıran Slaven Bilic‘in Türkiye’yi ve ligi bilmesi sebebiyle Fenerbahçe seçenekleri arasında bulunuyor. Böyle bir teklif gelirse İngiltere ekiplerinden West Sromwich’i bırakabileceği konuşulan tecrübeli isim, Fenerbahçe şıkları arasında.

Slaven-Bilic-fenerbahce-teknik-direktor
Slaven Bilic

Fenerbahçe’nin yerli teknik direktör tercihleri arasında gelebileceği konuşulan Erol Bulut, muhtemel tercihler arasında yerli olarak en baş sırada belirtiliyor.

Erol Bulut Fenerbahçe
   Erol Bulut

Diğer spor haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir