bilgisayar-oyunu

Bilgisayar Oyunu GTA-6 Sevenlere Müjde

Yeni Bilgisayar Oyunu Sevenlere Müjde

Rockstar Games ‘in yeni bilgisayar oyunu olana GTA 6 hakkında yeni gelişmeler var. Bir sitenin yayınladığı habere göre GTA 6 çıkış tarihi belli oldu. İşte Detaylar… GTA 5 çıkalı 7 yıl gibi uzun bir süre geçmişti geçtiğimiz senelerde Rockstar Games GTA 6 çalışmalarına başladığını duyurmuştu ve bu tarihe kadar GTA 6 ile ilgili bir çok bilgi gelmişti fakat bu sefer gelen bilgi daha heyecan verici. GTA 6 için yeni haber var. Bir platformda yayınlanan habere göre Bilgisayar oyunu GTA 6 ile alakalı bilgiler öne sürüldü bu bilgiler arasında GTA 6 için bir çıkış tarihinede yer verildi. Rockstar Games ‘den herhangi bir resmi açıklama henüz yok. Bu haber oyun sevenleri ve GTA hayranlarını oldukça sevindirdi. Bu kaynaktan daha öncede Rockstar Games ile ilgili birçok bilgi, haber öne sürülmüştü. Peki GTA 6 ne zaman çıkacak? 4Chan adlı siteye de belirtilen bilgilere ve yayınlanan habere göre GTA 6 için verilen çıkış tarihi 25 Mart olarak gösterildi. Bu tarihi gören oyun severler ve GTA hayranları büyük bir beklenti içerisinde heyecanla bekliyor. Bu kaynaktan daha önce Rokstar Games hakkında tahmin edilen bir çok şey doğru çıkmıştı.

25 Mart tarihinde GTA 6 çıkacak mı?

Oyun bu tarihte çıkmaz ise oyun tutkuları ve GTA hayranları üzülecek gibi duruyor. Çünkü bazı kişiler şimdiden beklentiye girmiş ve sabırsızlıkla 25 Martı oyunun çıkmasını bekliyor. Bu tarihe haftalar kalması oyun tutkuları ve GTA hayranlarını daha da heyecanlandırıyor. Fakat oyun tutkunları ve GTA hayranları gözünü Rockstar Games firmasından gelecek bir resmi açıklama bekliyorlar. Bizde yakın bir zamanda herhangi bir resmi açıklama bekliyoruz bakalım gelecek mi?

Peki GTA 6 Fiyatı Ne Olacak?

GTA 6 için fiyatlar bilgisayar, playstation ve xbox olmak üzeri her cihaz için farklı fiyat bulunuyor. Bilgisayar oyunu GTA 6 cihazlara göre fiyatları şu şekilde. GTA 6 Bilgisayar İçin Belirlenen Fiyat: 60 Euro GTA 6 XBOX İçin Belirlenen Fiyat: 69 Euro GTA 6 Playstation İçin Belirlenen Fiyat: 70 Euro GTA 6 fiyatları cihazlara göre bu şekilde olacak fiyat etiketleri birbirlerine çok yakın. Şuan için fiyatlar bu şekilde oyunun çıkış tarihinde veya sonrasında fiyatlarda değişiklik olabilir.

Diğer Oyun Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir