herbalife-nedir-yusuf-ozturk-trabzon-herbalife-danismani-danisman-uzman-profesyonel-ofis-ofisi-karadeniz

Herbalife Nedir ? Herbalife Kullanımı Neden Yaygın ?1 Herbalife Danışmanı

Herbalife Nedir? Profesyonel Herbalife Danışmanı ile Röportaj

Dünyada Herbalife Kullanımı Neden Yaygın? Herbalife Nedir ? Herbalife danışmanı ile detaylı röportajımızda konuyu ele aldık , Herbalife Kullanımı , Herbalife Faydaları , Herbalife yan etkileri gibi birçok konuya değindik.

Herbalife nedir sorusu son zamanlarda sık duyduğumuz bir soru olduğu için haberimizde konu aldık. Herbalife , ABD’de 1980 yılında kurulmuştur. Dünyanın en büyük perakende satış yapan firmalarından biridir. Herbalife, kişisel bakım ve gıda takviyesi ürünlerini dünya genelinde sunar.

Daha detaylı bilgi edilebilmek için Trabzon Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve aynı zamanda Trabzon Beslenme Kulübü Beslenme ve Aktif Yaşam HERBALİFE Danışmanı Yusuf Öztürk ile sizler için hazırladığımız röportaja geçiyoruz;

Merhabalar Yusuf  bey, öncelikle röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

– Dünya genelinde bu kadar yaygın bir kullanım ağı yakalamış Herbalife’ı diğer besin ürünlerinden ayıran özellik nedir?

1980 yılında kurulan şirketimiz, Kalite, Herbalife ürünlerinin temel yapıtaşlarındandır.  ”Daha iyi bir yaşam için beslenme” misyonuyla bilime tam önem vermiş, tohumdan sofraya ilkesini benimsemiştir. Ürünlerin arkasında 300’ ü aşkın bilim adamı bulundurmaktadır ki bunların bir tanesi Nobel Tıp Ödülü alan Dr. Lou Ignarro dur. Ayrıca NYSE yani New York borsasında işlem gören şirketimiz güven duyulan bir firma olduğunu göstermektedir. Herbalife  aynı zamanda Başta Dünyaca ünlü Cristiano Ronaldo olmak üzere 200^ü aşkın takım ve sporcunun sponsorudur. En popüler ürünü olan Formül 1 dünyanın en iyi öğün yerine geçen shake karışımı seçilmiştir.

– Yıllardır memnuniyetle bu ürünü kullananlar var, hatta dünyaca ünlü futbolcular, sinema sanatçıları bile ürünü resmi olarak kullanıyorlar, Herbalife sizce tanımı nedir? 

Hastalanmadan sağlığımızın, yaşlanmadan gençliğimizin kıymetini bilmek diyebilirim.

– Herbalife içerisinde bulunan maddeler nelerdir?

Herbalife ürün yelpazesi çok geniş bir firmadır. Her ürün kendi amacına yönelik bilim adamlarımız tarafından en iyi şekilde formüle edilmiştir.

– Herbalife yan etkileri var mı? 

Herbalife yan etkileri 1980 yılından buyana en ufak bir yan etkisine rastlanmamıştır. İlaç değil gıda olarak onay almaktadır.

 – Herbalife kullanımı nasıl oluyor?

Herbalife kullanımı bahsettiğim gibi birçok amaçla beslenme ürününe sahibiz. Danışmanlığımızda kişiye özel çözümler sunmaktayız. Herkesin kullandığı ürünler ve kullanım şekli farklı olabilmektedir. Kısaca Herbalife kullanımı için Herbalife Danışmanlarından destek alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı uygulanacaktır.

– Herbalife Doyurucu mu ? Hangi öğünlerde kullanılabilir ?

Öğün yerine geçen ismini taşıyan ürünümüz doyurucu olup, bir öğünden alınması gereken tüm besinleri içermektedir. Herhangi bir öğün yerine tercih edilebilmesi için formüle edilmiştir. Genelde en çok atlanan ve eksik yapılan en önemli öğün olan kahvaltı yerine önermekteyiz. Ancak öğle ya da akşam öğünü yerine de kullanabilirsiniz. Herbalife Doyurucu mu sorunuza cevap oldu sanırım 🙂

– Herbalife Faydaları ve zararları nedir?

Herhangi bir zararı olmaması için formüle edilmiştir. Kendi tarlalarında , bitkinin en yararlı etken maddeleri alınarak anti alerjik şekilde üretilmektedir.Dolayısıyla kilo vermek veya almak amaçlı kullanıldığında yeni elbise satınalınması dışında yan etkisi yoktur. Faydaları kullanılan ürün yelpazesi kadar çoktur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Herbalife yan etkileri şimdiye kadar rastlanmış bir durum değildir.

– İnsanlar hangi sebeplerle Herbalife’ı kullanıyor, bahseder misiniz?

Bağışıklık sistemi beslenmesi, Sağlıklı beslenme, vitamin ve mineral takviyeleri , enerji zindelik, Kemik beslenmesi, kilo kontrolü, Saç bakımı,  cilt bakımı, ideal kahvaltı, kalp , damar , beyin beslenmesi gibi bir çok alanda insanlara yardımcı olmaktayız.

– Nerelerden temin edilir?

Ürünümüz Benim gibi Bağımsız Herbalife Distribütörleri aracılığıyla temin edilmektedir ki kişiye özel programlar hazırlanıp bizim desteğimizle yalnız kalmadan sonuç alınabilsin.

– Her ürünün sahtesi olduğu gibi Herbalife’ın da sahtesi üretiliyor mu?

Herbalife’ın sahtesi büyük bir bilim ordusu tarafından özel olarak üretildiği için muadili yapılamamaktadır.

– Son olarak ofisinizle ve Herbalife ürünü ile ilgili eklemek istediğiniz bir şey var mı? 

Tüm ürünlerin üzerinde 30 gün para iade garantisi ve kesin sonuç garantisi verilmesinin sebebi, kişiden kişiye özel programlar ve bizim gibi yaşam koçları desteğinin olmasıdır. Trabzon Beslenme Kulübü olarak internetten ne olduğu belirsiz yerlerden ürün almaktansa, kişisel koçluk desteğini alacakları bizim gibi bir Beslenme Kulübünün desteğini alsınlar.

survivor-herbalife-reklami-tv8-tanitimi-acun-nedir-herbalife-survivor-reklami

Herbalife Survivor Reklamı TV8

Acun Ilıcalı’nın sunduğu, Türkiye’nin heyecanla takip ettiği yarışma proğramında Herbalife Survivor reklamı yayınlandı. Herbalife Survivor reklamı içeriğini aşağıda ki videodan seyredebilirsiniz.

Herbalife Survivor reklamı ile sınırlı kalmıyor, dünyanın en ünlü futbolcularından olan Cristiano Ronaldo’da Herbalife’ı kullanıyor.

herbalife-survivor-reklami-tv8-tanitimi-acun-nedir-ronaldo

herbalife-danismani-herbalife-zararlari-faydalari
TurkNews ‘e özel vermişolduğu röportaj için Profesyonel Herbalife Danışmanı Yusuf Öztürk ‘e teşekkür ederiz.

Profesyonel Herbalife Danışmanı Yusuf Öztürk  +90 533 46512 87

Herbalife Danışmanı resmi internet sitesi

Herbalife Danışmanı Facebook Sayfası

Diğer haberler: TurkNews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir