ışıl-ayman-isil-ayman-yeni-klip-muzik-muzisyen

Coverları İle Kendisinden Çok Söz Ettiren Işıl Ayman Albüm Çıkarıyor! Şimdi Yeni teklisi “Benim Kadar Sevemez” ile sizlerle!

Coverları İle Kendisinden Çok Söz Ettiren Işıl Ayman Albüm Çıkarıyor! Şimdi Yeni teklisi “Benim Kadar Sevemez” ile sizlerle!

Youtube’ da paylaştığı cover şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Işıl Ayman, sonrasında yayınladığı “Kelebek Masalı” ve Doğruyu Bulmuşuz şarkıları ile kısa bir süre içerisinde geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı.

isil-ayman-muzisyen-yeni-sarki-pop-muzik-video-haberleri15 yaşındaki sanatçı;  yine  sözü ve müziği kendisine ait yepyeni bir şarkı ile dinleyenleriyle buluşuyor. Benim Kadar Sevemez” şarkısıyla, “genç bir kızın, ellerinden kayıp giden biri için yaşadığı kalp kırıklığını ama sonrasında hayata umutla tutunmasını” anlatırken şarkıyı “gerçekten sevenlere ” hediye ediyor.

” En büyük dileğim , beni dinleyen herkesin şarkılarımda kendi hayatlarından birer hikaye bulabilmeleri ” diyen Işıl Ayman, her iki ayda bir yeni bir şarkısını yayınlayacağı müjdesini de veriyor.

Söz ve Müziği Işıl Ayman ’a, düzenlemesi Oya Erkaya ’ya ait “Benim Kadar Sevemez”  yaz kokan videosuyla 28 Ağustos‘ da Bahçekat Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İşte Işıl Ayman’ın yeni teklisi sizlerle;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir