telegram kanalları listesi

En Yaygın Telegram Kanalları ve Telegram Grupları Listesi

Telegram Kanalları ve Telegram Grupları Listesi

Telegram Kanalları

Telegram kanalları ve Telegram özellikleri içeriği ilginizi çekebilir. Siz de Telegram kanalınızı burada ücret ödemeden yayımlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bize yorum kısımından ulaşmak.

  1. Telegram Kanalı #1 : Telegram Özet Gündem Kanalı ( haber-ozetleri-telegram-haberlerTürkiye’de ve dünyada, sadece önemli gelişmeleri. Buradan: Haber Özetleri veya telegram arama kısmına @haberozetleri yazarak ulaşabilirsini.
  2. Telegram Kanalı #2 : Grişimcilik (Startup) Kanalı (Güncel olarak motive edici ve dünyaya girişimcilik alanında model olan kişilerin tecrübesi, bazı önemli kaynaklardan edinilen bilgiler paylaşımı.
  3. Telegram Kanalı #3 : Spor Kanalı (Güncel ve bağımsız transfer haberleri, futbol ağırlıklı görsel ve video paylaşımı, medyada ki futbol gözünüz ve kulağınız.

Telegram Grupları

  1. Telegram Grubu #4 : Araç Paylaşım Grubu (Sadece satılık ve alınık araç ilanlarının paylaşıldığı, belli kuralları olan ve bu kurallar ile satıcı ve alıcının hakları kollanan satılık araç ilanı grubu.)
  2. Telegram Grubu #5 : Google Benim İşletmem Grubu (Bu grupta, Google’da işletmesi olan kullanıcılar, aralarında yorum yorum dayanışması yapıyorlar. Bunun harici diğer sosyal medya hesaplarına destek toplayabiliyorlar. Gruba üye olmak için buradan Google İşletmem veya bu linkten ulaşabilirsiniz https://t.me/googleisletmem
  3. Telegram Grubu #3 : Satış İlan Grubu (Satış ilan grubunda üyeler, satılık veya alının ilanlarını Telegram grubu aracılığı ile paylaşabiliyor. Böylelikle birçok kitleye erişim olanağı buluyor ve ihtiyaçlarını hemen giderebiliyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir